Reference

Zde může vkládat komentáře, zkušenosti a reference o našich produktech. Jsme rádi za jakýkoliv pozitivní, ale i negativní názor. Budeme se snažit reagovat na každý Váš požadavek pro spokojenost zákazníka.

 1. Michal Petera

  S firmou Goll jsme začali spolupracovat začátkem roku 2020. Není žádný velkoobchod, které by nám nastavil a nabídl takové podmínky. Sám za sebe musím říct, že spolupráce s panem Gollem je za mě nejlepší. Děkujeme za celý náš tým. RMC

 2. Jaroslav Kusaník

  Konopnou vodku s přídavkem listu a semínka si dáváme ( malého panáčka) s manželkou každý večer .
  Já ujíždím na vodce . Je výborná , ale koukám , že hodně chválí rum . Tak ho také zkusím a uvidíme .

 3. Aleš Dostál

  Už několik let si vychutnáváme brandy Vaší produkce a musím říci, že chutí překonává i některé koňaky
  z Francie i brandy z jiných zemí. Jen když se ta láhev načne, tak nějak rychle se odpaří nebo co. Jen tak dál.

  1. Robin Goll

   Děkujeme za ta potěšující slova. Problém s rychle mizícím obsahem pořešíme s výrobcem, jelikož nejste první, kdo si toho všiml :-).

 4. Pavel Pecník

  Mám dlouhodobě v oblibě kvalitní rumy a hodně mně potěšilo, že měsíce už mohu brát dobré rumy z regálu GOLL. Fakt doporučuji a bonusem je podpora domácí produkce!!!

 5. Václav Maněna

  Rumy jsou výborné, rozdávám je pravidelně jako vánoční dárky kamarádům a dobrým zákazníkům. Každý si ho chválí.

  1. Robin Goll

   Děkujeme, to nás velice těší. Můžeme i zařídit věnování gravírováním za pár kaček, pokud by byl zájem.

 6. Šárka Bařáková

  Hned od prvních doušků si naše chuťové buňky oblíbily Vaše tuzemské rumy. Zůstáváme jim všichni doma věrni. Jsou výborné, lahodné, kvalitní … prostě super!!

  1. Robin Goll

   Děkujeme za věrnost. Velice nás těší, že i něžné pohlaví si oblíbilo tento druh alkoholu.

 7. Karel Myška

  Jsme již několik let pravidelnými odběrateli především tuzemských rumů. Rumy jsou výborné a kdo ochutná už se jiného nenapije.

 8. Jan Puda

  Objednal jsem Reishi pro manželku kvůli rakovině. Užívá ji jako lék a říká, že jí pomáhá a cítí se lépe. Je jen škoda, že se dá koupit jen u Vás. S poštovným se už tak drahý lék dost prodraží.

  1. Robin Goll

   Velice nás těší, že tento produkt pomohl Vaši ženě ke zlepšení duševního a zdravotního stavu. Produkt je tak výjimečný a výroba složitá, že je nemožné, ho prodávat po celé republice. Cenu dopravného bohužel neovlivníme. Nově používáme pro přepravu Zásilkovnu, která u balíku do 5 kg cenu dopravy výrazně sníží.

 9. Ivo Jansa

  Velice dobrou zkušenost mám s originál tuzemskými rumy. Kvalitní suroviny při výrobě, jemná chuť, charakteristická vůně, pohlazení vanilky, příjemný pocit v ústech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *